Шланги для кислот

Шланг для кислот PLUTONE PK
Шланг PLUTONE PK
Товар в наявності
Цена: от 350 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армування: Металлическая спираль
Матеріал: Резина

Універсальні шланги для кислот в Києві і в Дніпрі

Практично всі процеси в хімічній промисловості проходять з використанням кислот різного ступеня агресивності. Ці речовини негативно впливають на техніку, її окремі компоненти, несуть загрозу людському здоров'ю. Тому для роботи з кислотами або лугом використовуються тільки спеціальні гумові вироби, чиї експлуатаційні характеристики регламентуються загальноприйнятими, міждержавним ГОСТом 5398-76. Саме він регламентує всі технічні особливості, конструкцію і використовувані матеріали для випуску кислотостійких шлангів для хімічної промисловості. У нас не складе труднощів купити шланг для кислоти прямо через інтернет, в Дніпропетровську, столиці і будь-якому населеному пункті України. За допомогою таких ГТВ можна організувати транспортування і перекачування кислот і інших агресивних сполук, з повним дотриманням техніки робочої безпеки.

Асортимент компаній '' Піраміда '' складається тільки з кращої продукції від відомих, популярних виробників гумотехнічних виробів. Для кожного товару ми зробили невелику, але короткий опис із зазначенням головних технічних характеристик товару. Також включені і фотографії вироби, на якому показані всі шари, що складають шланги, трубки і рукава. У нас ціна на рукава для кислот може бути трохи менше, ніж в звичайних торгових точках. Ми ведемо торгівлю онлайн, завдяки чому не несемо витрат на оренду приміщень та інші супутні витрати. Також ми безпосередньо працюємо з компаніями-виробниками і не користуємося послугами посередників в сфері логістики та реалізації.

Як правильно вибрати шланги для лугів в інтернет-магазині

Хімічно агресивні кислоти і луги поступово роз'їдають багато матеріалів, з яких робляться промислові агрегати і різні пристрої. Тому для перекачування таких рідин використовуються спеціальні шланги. Вони зроблені з гранично стійких, хімічно нейтральних матеріалів, які не вступають в реакцію з кислотами і подібними до них речовинами. Все рукава для лугів, незалежно від розмірів, бренду виробника і кінцевої вартості, в обов'язковому порядку повинні мати такі переваги:

  1. Багатошаровість. Зазвичай такий шланг складається як мінімум з 6 шарів, і у кожного з них є своє призначення. Шар, який безпосередньо контактує з кислотами, робиться з максимально міцного матеріалу, і гарантовано не вступає в реакцію з перекачується розчином.
  2. Міцність. Такі рукави можуть бути армовані спеціальної сталевої ниткою або спіраллю.
  3. Гнучкість. Для налагодження ефективного робочого процесу іноді потрібно розмістити перекачує або шланг під певним кутом.
  4. Зносостійкість. Такі шланги робляться з розрахунком на використання в різних зовнішніх умовах. Вони витримують температурні перепади від -40С до + 100С.
  5. Довговічність. Антикорозійні властивості матеріалів, з яких робляться кислотостійкі шланги, розраховані на довгий термін використання.

Рукав для лугів і рукава для кислот оптом за вигідною ціною в інтернет-магазині Піраміда

Наш інтернет-магазин займається як роздрібної, так і оптової торгівлею. Тому у нас не складе труднощів купити шланги для лугів оптом. Для цього зверніться до менеджерів компанії за контактами, вказаними на прямо сайті магазина. Також вони швидко і правильно підберуть саме ту модель шланга або рукава, який підійде для виконання запланованих робіт з переміщення кислот або лугу. Консультанти допоможуть вам з процесом оплати оптового замовлення, повідомлять вам точні терміни її складання на складі і доставці за вказаною вами адресою.

Шланги для кислот Ціна в Україні

Шланги для кислотЦіна
Шланги для кислот PLUTONE PK
Ціна