Способи доставки

Доставка по Україні замовленого вами товару може бути здійснена вантажо-транспортними компаніями «Делівері», «САТ», «Нова пошта», «Нічний експрес». Доставка здійснюється протягом 1-3х робочих днів найбільш підходящим для конкретного замовлення способом за рахунок покупця. 

РЕГІОНИ ДОСТАВКИ: УКРАЇНА, ВСІ РЕГІОНИ

Транспортна компанія «САТ»

Транспортна компанія «САТ» здійснює термінову доставку вантажів вагою від 0,1 кг до 5 тонн щоденними рейсами по Україні, охоплюючи 33 регіональних представництва і надаючи своїм клієнтам високоякісний сервіс і додаткові послуги. Добре налагоджена мережа представництв компанії охоплює більшість міст України та дозволяє здійснювати перевезення вантажів за 24 години без обмеження мінімального розміру та ваги.

«Нова Пошта»

«Нова Пошта» займається вантажоперевезеннями з 2001 року. Весь цей час компанія надає своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу доставки пошти і вантажів на території України за схемами «від дверей до дверей» і «зі складу на склад». «Нова Пошта» була одним з перших операторів на ринку експрес-доставки, який запропонував повний комплекс послуг в цій сфері бізнесу, і на сьогоднішній день компанія все ще залишається лідером як за показниками вантажообігу, так і за рівнем якості при обслуговуванні клієнтів. «Нова Пошта» постійно збільшує охоплення території виконуваних компанією перевезень. Сьогодні це понад 350 діючих представництв у 200 містах і населених пунктах України.

Компанія «Нічний експрес»

Компанія «Нічний експрес» здійснює регулярні вантажоперевезення по встановлених маршрутах на території України. За допомогою «Нічного експреса» вантажі щодня відправляються в усі міста країни. Ваш вантаж досягне місця призначення протягом 24 годин, за винятком транзитних вантажів і адресних доставок. Доставлений вантаж зберігається в офісі «Нічного експреса» в місті прибуття. Одержувач може забрати його в будь-який зручний час

 

Способи оплати

Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку-фактурі за попереднім погодженням з менеджером компанії.
Ви можете сплатити рахунок у будь-якому банку або ж перерахувати гроші через інший розрахунковий рахунок.