Публічна оферта

Публічний договір оферти

Загальні положення

1. Публічний договір оферти  є офіційною пропозицією відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного кодексу України, Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених Наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 N 103. Коли Покупуць здійснює замовлення через сайт або за телефонами, які зазначені на сайті, він автоматично приймає умови цього договору (офертою), в даному випадку інтернет-магазину група компаній Піраміда та укладає договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом (через Інтернет) з фізичними або юридичними особами (далі - "Покупець").

2. Покупець, який здійснює замовлення товарів в інтернет-магазині, автоматично підтверджує свою повнолітність і здатність укласти даний договір

3. Якщо покупець здійснив замовлення товару в Магазині, він автоматично підтверджує прийняття умов цього Договору в повному обсязі, без будь-яких винятків або обмежень

4.  Інтернет-магазин – сайт  магазинну який знаходиться за адресою https://pyramyda.com.ua, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Магазином описом Товару за допомогою мережі Інтернет

5. У свою чергу, Продавець здійснює реалізацію товарів через інтернет-магазин https://pyramyda.com.ua.

 

Предмет договору

1.  Продавець зобов'язується передати товар, а Покупець зобов'язується придбати товари відповідно до замовлення, оформленого на веб-сайті Магазину.

2. Товар, що продається в Магазині, описаний на веб-сайті і має відповідні характеристики і ціну.

Замовлення товару

4. Замовлення товару здійснюється Покупцем за зручним способом зв'язку, наприклад  телефоном, вказаним на сайті

5. Після оформлення замовлення Покупець отримує підтвердження про прийняття замовлення на електронну пошту, яку він вказав при оформленні замовлення.

Ціна та оплата

1.Усі ціни вказані в національній валюті. Вони є встановлені Покупцем на сайті

2. Оплату за товар Покупець може здійснити на сайті у розмірі, зазначеному в замовленні, за допомогою доступних способів оплати, вказаних на сайті

Доставка товару

1. Доставка товару здійснюється Продавцем відповідно до умов, зазначених на сайті Магазину.

2. Вартість доставки і терміни доставки вказані на веб-сайті Магазину або погоджені окремо з Покупцем.

Повернення та обмін товару

1. Покупець має право на повернення або обмін товару, якщо він має дефекти, не відповідає опису або не відповідає якості.

2. У разі виявлення недоліків у товарі, Постачальник зобов'язується замінити цей товар на товар якісної якості, або повернути вартість неналежного товару, або домовитися про зменшення вартості товару.

При цьому Покупець зобов'язується зв'язатися з Продавцем за телефоном, вказаним на сайті компанії або електронною поштою, щоб повідомити про недоліки товару. За необхідності Покупець може надати фото товару та надіслати його за адресою, зазначеною Продавцем, з оплатою транспортних послуг за кошти Продавця. Строки заміни починаються з дня отримання Продавцем повернутого товару.

Покупець має право розірвати цей Договір односторонньо протягом 14 днів з дня отримання товару. У такому разі Покупець повинен надіслати Продавцю письмове повідомлення про розірвання Договору та повернути отриманий товар. Договір може бути розірваний тільки за умови збереження товару в незмінному стані.

Для здійснення права на розірвання договору Покупець повинен зберегти отриманий товар у незмінному стані, зберігаючи товарний вигляд, споживчі властивості, маркувальний лист тощо.


Конфіденційність

1. Продавець зобов'язується дотримуватися конфіденційності особистої інформації Покупця і не передавати її третім особам без попередньої згоди Покупця, крім випадків, передбачених законодавством.

Відповідальність

1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання або зберігання товару.

2. Продавець не несе відповідальності за незручності, викликані тимчасовими перебоями в роботі веб-сайту, системи оплати або доставки товару.

Дія договору

1. Цей Договір набуває чинності з моменту, коли Покупець приймає його умови (оформляє замовлення) і залишається чинним до закінчення гарантійного терміну на поставлений товар.

2. Цей Договір може бути змінений або припинений достроково відповідно до процедури, передбаченої самим Договором і чинним законодавством, а також за взаємною згодою обох Сторін.

 

Прикінцеві положення

1. Цей Договір регулює відносини між Продавцем і Покупцем з приводу купівлі-продажу товарів через Інтернет.

2. Будь-які суперечки, що виникають з цього Договору, будуть вирішуватися шляхом переговорів між Сторонами. У разі неможливості домогтися згоди, спір підлягає вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

3. Цей Договір набуває чинності з моменту публікації на веб-сайті Магазину і діє до його припинення або виконання Сторонами.

4. Продавець залишає за собою право внести зміни до цього Договору без попереднього повідомлення - але внесені зміни не застосовуються до замовлень, оформлених до дати внесення змін.

Цей Договір є опублікованим на сайті  і доступний для ознайомлення Покупця перед здійсненням замовлення.

Інші умови

1. У випадках, не передбачених цим Договором, сторони керуються чинним законодавством.