Шланги для вихлопних газів

Шланг для вихлопних газів VULCANO TPR-A
Шланг VULCANO TPR-A
Товар в наявності
Цена: от 197 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: Металлическая спираль
Материал: Резина

Міцні і зносостійкі рукава для вихлопних газів в Києві

Гарячі вихлопні гази мають дуже високу температуру і містять в собі велику кількість токсичних, канцерогенних, хімічно агресивних речовин. Тому для ефективного відведення таких газів потрібні максимально міцні та довговічні пристрої, шланги і рукава для вентиляції. Для їх виробництва використовуються зносостійкі матеріали з антикорозійними властивостями на зразок нержавіючої сталі. Група компаній '' Піраміда '' дає вам можливість вибрати шланг для вихлопних газів не тільки в Дніпрі, а й в будь-якому іншому місті за допомогою інтернет-магазину.

У нашому асортименті ви знайдете якісну продукцію від українських і зарубіжних виробників. Характеристики товарів в повній мірі збігаються з вимогами міждержавних, загальноприйнятих ГОСТів, які діють на території України. У нас ви можете купити шланг для вихлопних газів за бюджетною ціною, який гарантовано володіє наступними перевагами:

  • Гранична довговічність використання. Наприклад, гумовотехнічні вироби даного типу з нержавіючої сталі мають практично вічний термін використання.
  • Гофрована, гнучка конструкція.
  • Розрахований на роботу з вихлопними газами, температура яких може досягати + 800 ° С.
  • Не піддається впливу агресивних хімічних сполук.
  • Має достатній запас гнучкості.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити рукав для витяжки вихлопних газів, або для відводу інших газоподібних речовин, оптом. Менеджери компанії допоможуть вам оформити заявку на велику партію рукавів. Також вони допоможуть з оплатою, повідомлять вам точні терміни доставки шлангів за вказаною вами адресою. Щоб зв'язатися з консультантами, скористайтеся контактами, зазначеними на сайті магазина.

Шланги для вихлопних газів Ціна в Україні

Шланги для вихлопних газівЦіна
Шланги для вихлопних газів VULCANO TPR-A
Ціна