Шланги для фекального насоса

Шланг для фекального насоса AgroTech SE
Шланг AgroTech SE
Товар в наявності
Цена: от 155 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: ПВХ спираль
Материал: ПВХ

Установка будь-якої комунікаційної системи вимагає не тільки професіоналізму в роботі, але і правильно підібраних матеріалів і комплектуючих. Каналізація грає важливу роль в кожному будинку без винятку і передбачає використання спеціальної насосної системи, яка забезпечить оптимальний рівень стоку нечистот.

Шланг для фекального насоса для відкачування рідини в приватних будинках і в виробничих приміщеннях. Виробники готові надати широкий вибір своїх товарів, які повністю відповідають всім нормам і технічним вимогам.

Особливості шланга для фекального насоса

Купити шланг для каналізації фекального насоса можна декількох видів. На якому варіанті зупинитися, ви вирішуєте, виходячи з особистих переваг і технічних характеристик. Також при виборі важливо враховувати температурний режим і щільність стінки, якій належить витримати передбачуваний натиск в процесі експлуатації.

Технічні можливості каналізаційного шланга:

  • висока міцність виробу, забезпечена товщиною і щільністю;
  • гнучкість і стійкість до механічних пошкоджень;
  • можливість самостійно визначати довжину каналу;
  • шланг для дренажного фекального насоса дає можливість самостійно визначати рівень занурення всієї системи;
  • внутрішня і зовнішня оболонка має спеціальний армований шар для ущільнення і додаткового захисту;
  • діаметр гофрованого рукава дозволяє використовувати його при різному рівні напору.

Конструктивно прийняте рішення про використання шланга допоможе позбутися від постійного засмічення. Якщо в каналі утворилася пробка, то усунути її можна, просто збільшивши на деякий час натиск води. Купити шланг для фекального насоса можна хоч прямо зараз, але для цього бажано мати дані про тип, структуру й особливості устрою всієї дренажної системи.

Особливості дренажного шланга

Великим попитом при самостійному облаштуванні каналізації користуються текстильні вироби, гумові або ПВХ шланги. Найчастіше вони мають багатошарову будову, яке забезпечує не тільки стабільність роботи, а й гарантує тривалість служби виробу.

Види за типом матеріалу:

  1. ПВХ шланг для фекальних насосів має переважно невисоку вартість, нейтральність реакцію і є ідеальним варіантом для забезпечення якісної роботи каналізації. Не рекомендується використовувати в комплексах, де температура перевищує 40 °.
  2. Текстиль. Володіє двошарової текстурою, що забезпечує міцність. Поліестерове покриття захищає рукав від переломів. Серед основних переваг - компактність і довговічність.
  3. Гумовий шланг для фекально-дренажних насосів має високі технічні показники і температурний межа до 80 °. Рекомендується до застосування в побутових умовах або приватному будівництві.

Ціна шланга для фекального насоса залежить від багатьох факторів, серед яких матеріал виготовлення грає важливу роль.

Шланги для фекального насоса Ціна в Україні

Шланги для фекального насосаЦіна
Шланги для фекального насоса AgroTech SE
Ціна