Шланги для піскоструя

Шланг для пескоструя в Києві

Піскоструминний апарат використовується для проведення повітряно-абразивної очистки зовнішніх і внутрішніх поверхонь, механізмів. Таким чином можна ефективно прибрати забруднення на зразок окалини, фарби. Для подачі повітряно-піщаної суміші потрібні спеціальні гумові вироби з конструкцією підвищеної міцності і зносостійкості. У нас ви можете купити шланг для абразивів використовуваний для пескоструя за доступною ціною. Покупку можна зробити в Дніпропетровську і будь-якому іншому місті України за допомогою нашого онлайн-маркету.

В інтернет-магазині групи компаній ''Піраміда'' ви швидко підберете піскоструминний рукав потрібної моделі. Наш асортимент складається з кращих товарів вітчизняних і зарубіжних виробників ГТВ даного типу. Для кожного шланга є короткий опис зі згадуванням основних фізичних і експлуатаційних характеристик. Всі вони відповідають загальноприйнятим, міждержавним ГОСТам, чинним в Україні. Такі рукави робляться з міцних штучних матеріалів, і посилюються армуванням з металевою або полімерної нитки, спіралі. Також вони розраховані на сильне робочий тиск, і добре витримують постійні робочі, механічні навантаження. Експлуатаційні температури для шлангів даного типу коливаються в діапазоні від -40 ° С до + 125 ° С.

Піскоструминний рукав вигідно від інтернет-магазину Піраміда
Бажаєте замовити піскоструминні шланги і рукава оптом? Це можна зробити в нашому онлайн-маркеті. Після того, як ви знайдете потрібну модель ГТВ, зверніться до наших менеджерів. Зв'яжіться з ними за телефонами та електронною поштою, які вказані на сайті магазина. Консультанти оформлять заявку на оптову партію і передадуть її на склад. Також вони допоможуть з оплатою товару, вкажуть точні терміни його доставки за вказаною адресою. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Шланги для піскоструя Ціна в Україні

Шланги для піскоструяЦіна