Шланг вакуумний

Шланг вакуумний METALFLEX
Шланг METALFLEX
Товар в наявності
Цена: от 32 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: Металлическая спираль
Материал: ПВХ

Де купити вакуумний шланг в Києві, Дніпропетровську та інших містах України

Ведення сільського господарства має на увазі постійне використання, переміщення, транспортування різних твердих і рідких речовин. Для цього використовуються пристрої і спеціальні напірні вакуумні шланги. Саме з і допомогою переміщаються вода або рідкі хімікати, різні гранульовані матеріали природного і штучного походження. Найкраще купувати такі шланги онлайн, так як інтернет-торгівля набагато зручніше звичайної, і не вимагає великих витрат часу.

Група компаній '' Піраміда '' пропонує вам шланг для сільского господарства вакуумний за доступною, вигідною для вас ціною. Ми напряму працюємо як з вітчизняними, так і з закордонними виробниками, і не користуємося послугами посередників в сфері логістики та реалізації товару. Завдяки цьому в нашому інтернет-магазині можна купити вакуумні шланги з мінімальною націнкою.

Вакуумний шланг оптом: гідності продукції Піраміда

Всі шланги сертифіковані згідно з українським законодавством, відповідають загальноприйнятим, міждержавним ГОСТам, і володіють такими перевагами:

  • Довговічність.
  • Зносостійкість.
  • Можливість використання при температурах від -15 ° С до + 60 ° С.
  • Стійкість перед впливом хімікатів.
  • Гнучкість і еластичність.
  • Простота і надійність конструкції.

Крім роздрібної торгівлі, ми забезпечуємо і швидкі оптові поставки ГТВ від кращих світових виробників. У нас ви можете замовити вакуумні шланги оптом. Вони будуть доставлені за вказаною адресою в гранично короткі терміни, тому що на складах завжди є великий запас найпопулярніших моделей таких гумотехнічних виробів. Щоб дізнатися подробиці оформлення покупки і її оплати, зверніться до менеджерів компанії за контактними номерами, вказаними на сайті.

У нас в інтернет магазині можна купити шланг для поливу різного діаметру.

Шланг вакуумний Ціна в Україні

Шланг вакуумнийЦіна
Шланг вакуумний METALFLEX
Ціна