Шланги для відкачування гною

Шланг для відкачування гною AgroTech SE
Шланг AgroTech SE
Товар в наявності
Цена: от 155 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: ПВХ спираль
Материал: ПВХ

Універсальні шланги для відкачування гною в Києві

Сучасне високопродуктивне землеробство принципово неможливо без правильного внесення на грунт різних органічних речовин, що грають роль добрив. Це стосується як обробки невеликого прибудинкової ділянки в Дніпрі або іншому місті, так і роботи з великими земельними наділами в агрогосподарстві. Найбільш популярним, доступним і тому широко застосовуваним добривом є гній. Але для його відкачування з місць зберігання і подачі на оброблювані поля потрібен спеціальний транспорт і додаткові аксесуари. Одним з головних таких предметів є спеціальний, великогабаритний шланг підвищеної міцності.

В інтернет-магазині групи компаній ''Піраміда'' ви може купити каналізаційний шланг для відкачування та внесення рідкого гною в Дніпропетровську і інших населених пунктах України. Для цього вам не знадобиться навіть виходити з дому. На сайті є зручні пошукові фільтри, які значно полегшують і прискорюють вибір потрібного вам товару. Асортимент складається з вітчизняної та зарубіжної продукції, що повністю відповідає загальноприйнятим, міждержавним ГОСТам. Вартість товарів в нашому магазині трохи нижче, ніж в звичайних маркетах. Цього вдалося досягти завдяки відсутності великих витрат на оренду і утримання торгових приміщень, адже левова частка торгівлі йде через інтернет.

Рукава для відкачування гною: особливості та переваги

Навіть той рукав, який продається за бюджетною ціною, в обов'язковому порядку повинен бути розрахований на вплив великого внутрішнього тиску, і повинен бути стійкий на розрив. Також він має наступні експлуатаційні гідності:

  • Висока продуктивність. За зміну один такий шланг може перекачати до 2000 кубів рідкого гною.
  • Зручність конструкції. Міцний, зносостійкий, може мати довжину до 5000 м.
  • Простота використання. Розрахований на активну експлуатацію при температурах від -30 ° С до + 75 ° С.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити рукава для відкачування рідкого гною оптом. Для цього вам потрібно зв'язатися з менеджерами компанії. Це можна зробити за контактами, вказаними на сайті. Цікавить велика партія гумотехнічних виробів нестандартного зразка? Ми може призвести їх, використовуючи індивідуальні креслення або наданий вами тестовий зразок. Щоб обговорити всі деталі такого співробітництва замовте зворотний дзвінок, і наші фахівці зв'яжуться з вами в зручний для вас час.

Шланги для відкачування гною Ціна в Україні

Шланги для відкачування гноюЦіна
Шланги для відкачування гною AgroTech SE
Ціна