Шланги для асенізаторів

Шланг для асенізаторів AgroTech SE
Шланг AgroTech SE
Товар в наявності
Ціна: за запитом
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: ПВХ спираль
Материал: ПВХ

Шланги для асенізаторів в Києві і інших містах України

Ассенізаторская машина використовується для швидкої і безпечної транспортування рідких і напіврідких відходів. Для їх всмоктування і подальшої розвантаження потрібен спеціальний гнучкий ассенезаторскій шланг або рукав. Група компаній '' Піраміда '' пропонує вам купити шланг для асенізатора в Дніпрі та інших українських містах за допомогою інтернет-магазину. Саме такі шланги кращим чином підходять для використання в складних робочих умовах, коли рукав потрібно розташувати під певним кутом і він відчуває великі фізичні і механічні навантаження.

шланг ассенизаторский

Ціна на ассенезаторскіе шланги

Ціна на рукав для асенізаторської машини в Дніпрі сильно залежить від його розміру і матеріалів, використаних для створення такого гумотехнічного вироби. Велика частина моделей таких виробів виконується із спеціального каучуку, а їх конструкція посилюється спеціальної ПВХ спіраллю. Саме вона надає рукаву жорсткість, завдяки якій утримується форма вироби. Загалом, якісний шланг або рукав для асенізаторів в обов'язковому порядку повинен мати такими достоїнствами:

  1. Жорсткість. Виріб даного типу має добре тримати форму, так як під час використання воно відчуває на собі великі механічні навантаження і внутрішньо тиск ль транспортуються рідких і напіврідких відходів.
  2. Нейтральність. Рукав або шланг повинен володіти антикорозійними властивостями. Відходи часто мають досить агресивний хімічний склад і активно впливають на метали і інші крихкі матеріали. Наприклад, той же ПВХ і каучук добре переносять вплив аміаку та інших натуральних токсинів, зберігаючи при цьому свою структурну цілісність.
  3. Міцність. Рукав або шланг для ассенезаторов часто розміщується під кутом, при якому він відчуває великі навантаження. Тому ГТВ має бути максимально міцним, розрахованим на вплив тиску до 20 BAR.
  4. Легкість. Шланги для каналізації повинні мати невелику вагу, так як їх потрібно переносити і переміщати під час відкачування або скидання нечистот.
  5. Довговічність. Гофровані шланги для асенезаторской машини мають великий термін активного використання, і можуть прослужити не одне десятиліття. Це пов'язано з довговічністю і високою надійністю матеріалів, з яких робляться такі шланги і рукава.

Наша компанія пропонує вашій увазі широкий асортимент ГТВ від вітчизняних і зарубіжних виробників з перевіреною репутацією. У нашому інтернет-магазині ви можете купити рукав для асенізаторів за дуже доступною вартості. Оскільки ми спеціалізуємося на торгівлі через інтернет, нам не потрібно оплачувати дорогу оренду торгових приміщень і виставкових залів. Це, в свою чергу, позитивно позначилося на нашій ціновій політиці, завдяки якій кінцева вартість товару нижче, ніж в більшості звичайних міських магазинів. Вся продукція проходить суворий контроль якості, і гарантовано відповідає ГОСТам, які визнаються як в Україні, так і на міждержавному рівні.

шланг для ассенизатора

Як придбати шланги для асенізаторської машини в Дніпрі оптом

Щоб замовити оптову партію ассенезаторскіх шлангів та рукавів, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті. Також ви можете написати нам електронного листа або замовити зворотний дзвінок. Консультанти компанії допоможуть вам визначитися з типом ГТВ, який найкращим чином підійде для вирішення поставлених вами завдань. Також у нас можна замовити шланги і рукава для асенізаторів оптом з нестандартними технічно-експлуатаційними характеристиками. Ми самостійно випустимо партію товару за вашими кресленнями або за прикладом тестового зразка.

Шланги для асенізаторів Ціна в Україні

Шланги для асенізаторівЦіна
Шланги для асенізаторів AgroTech SE
Ціна