Шланги аміачні

Шланг аміачні PLUTONE PK
Шланг PLUTONE PK
Товар в наявності
Цена: от 350 грн
Спеціальні ціни для оптових клієнтів
Армирование: Металлическая спираль
Материал: Резина

Рукав аміачний в Києві і Дніпрі

Рідкий і газоподібний аміак являє собою популярне добриво. Для його внесення використовуються спеціальні транспортні засоби та перекачують механізми. Для забору, переміщення і подачі аміаку застосовуються особливо зносостійкі шланги для хімічної промисловості, чия конструкція складається з декількох шарів і довговічною захисної обплетення. Аміак є агресивне хімічне з'єднання, яке негативно позначається на цілісності багатьох природних матеріалів. Наша компанія пропонує вашій увазі рукав для внесення рідкого аміаку з особливо довговічних, штучних матеріалів на зразок синтетичного каучуку. Ви можете придбати таке гумовотехнічні виріб в Дніпропетровську і будь-якому іншому місті України за допомогою інтернету. Такі аміачні шланги можна використовувати при температурах від -30 ° С до + 100 ° С, витримують внутрішній тиск до 20 атмосфер і відрізняються хорошою гнучкістю.

Великий асортимент нашої компанії дозволяє вам без особливих зусиль придбати аміачний шланг, ціна якого доступна абсолютно для кожного клієнта. Всі товари строго сертифіковані і відповідають ГОСТам, які діють на території України. Для кожного ГТВ є короткий, але ємне опис із зазначенням експлуатаційних характеристик, габаритів внутрішнього діаметра, від якого безпосередньо залежить пропускна здатність.

Шукаєте, де можна замовити рукава і шланги аміачні оптом? Це можна зробити на нашому інтернет-магазині. Менеджери оперативно дізнаються залишки виробів на складі і повідомлять вам точні терміни складання вашої оптової партії і її доставки. Також вони допоможуть вам з вибором і оплатою товару. Щоб зв'язатися з нашими представниками, використовуйте контактні телефони та адресу електронної пошти, зазначені на головній сторінці сайті магазина.

Шланги аміачні Ціна в Україні

Шланги аміачніЦіна
Шланги аміачні PLUTONE PK
Ціна