Шланги для ацетилену

Зносостійкі шланги для ацетилену в Києві

Для проведення зварювальних робіт використовуються багато нейтральні або горючі, небезпечні гази. Одним з них є ацетилен. Ця речовина має різким запахом і потенційно вибухонебезпечною. Але для зварювання цим газом потрібно значно менша витрата кисню, ніж з іншими аналогічними робочими речовинами. Також киснево-ацетиленовий суміш забезпечує температуру полум'я до 3300 ° С. Цього цілком достатньо для проведення зварювання, так і газового різання металів. Для транспортування ацетилену використовуються спеціальні балони та полімерні вироби. У нас ви можете купити газовий шланг для ацетилену за доступною ціною. Вироби даного типу мають як мінімум двошарову конструкцію, армовану текстильної ниткою. Матеріали, з яких зроблені ГТВ даного типу, несприйнятливі до впливу горючих матеріалів, і відрізняються довговічністю експлуатації.

Всі шланги і рукава даного типу, які є в нашому асортименті, мають високі робочими, технічними характеристиками. Вони повною мірою відповідають вимогам ГОСТу 9356-75, який відповідає за використання газозварювальних шлангів. Для кожного товару ми зробили невеликий опис, завдяки якому ви зможете самостійно вивчити його основні і додаткові характеристики.

Не важливо, де ви вибираєте рукав для подачі ацетилену, в інтернет-магазині або в звичайній торговій точці. Він повинен бути або яскраво-червоного кольору, або чорним з червоною смугою. Саме таке маркування вказує на можливість використання рукава з таким небезпечним речовиною як ацетилен. Шланги для цього газу мають такі особливості:

  • Висока міцність на розрив.
  • Еластичність.
  • Ударостійкість.
  • Абсолютна герметичність конструкції.
  • Мінімально допустимі температури експлуатації коливаються в діапазоні від -15 ° С до + 60 ° С.
  • Боргові час не тріскається, зберігає свою структурну цілісність.

Чи плануєте купити рукава і шланги ацетилену оптом. На наших складах завжди є великі запаси таких гумових виробів, придатних для подачі киснево-ацетиленового суміші. Щоб замовити оптову партію, зв'яжіться з менеджерами компанії. Для цього скористайтеся телефонами та електронною поштою, які вказані на сайті. Консультанти оперативно повідомлять вам терміни доставки оптової партії, допоможуть з її оплатою і дадуть відповідь на всі супутні питання.

Шланги для ацетилену Ціна в Україні

Шланги для ацетиленуЦіна