Шланги для бітуму

Гнучкі армовані шланги для бітуму в Києві, Дніпрі

Бітум є смолоподобной монтажно-будівельний матеріал. Його використовують для прокладки доріг, проведення ремонтно-покрівельних робіт, виробництва різної продукції нафтової промисловості. Для подачі цього дуже густого сировини потрібен спеціальний напірний шланг для нафтопродуктів - рукав для бітуму. Група компаній '' Піраміда '' пропонує вам купити шланг для бітуму в Дніпропетровську і будь-якому іншому місті України через інтернет. Вам не потрібно відвідувати торгову точку, адже ви можете вивчити весь асортимент онлайн, не виходячи з дому.

Абсолютно будь-рукав для перекачування бітуму, незалежно від ціни, розрахований на роботу при температурах аж до + 190 ° С. Їх можна використовувати в складних робочих умовах, коли є зовнішні механічні навантаження. Все рукава даного типу, які є в нашому асортименті, відповідають міждержавним ГОСТам, і сумісні в вітчизняним і зарубіжним промисловим і іншим устаткуванням. Вони розраховані на вплив високого внутрішнього тиску. Багатошарова, прогумована конструкція рукавів для бітуму зазвичай посилена сталевий армуючої ниткою або спіраллю для поліпшення їх експлуатаційних характеристик.

Наш інтернет-магазин займається як роздрібної, так і оптової торгівлею. У нас не складе труднощів замовити шланги і рукава для бітуму оптом. Ми намагаємося мати на складі великі запаси найпопулярніших гумотехнічних виробів, і для нафтової промисловості в тому числі. Для придбання оптової партії, зв'яжіться з менеджерами магазину. Вони дізнаються залишки шлангів на складі, розрахують точну вартість партії і повідомлять терміни її доставки за вказаною вами адресою. Для зв'язку з нашими консультантами, використовуйте контакти, зазначені на сайті.

Термостійкий рукав бітумний в Києві

Бітум є пройдуть нафтопереробної промисловості. Цей матеріал використовується як сировина в багатьох сферах виробництва і будівництва. Він володіє смолоподобной текстурою і в'язкістю. Для подачі і транспортування бітуму використовуються спеціальні гумові вироби напірно-всмоктуючого типу. У нас ви можете купити бітумний рукав за доступною ціною. Асортимент групи компаній '' Піраміда '' складається з кращих виробів вітчизняного та закордонного виробництва. Все ГТВ даного типу мають багатошарову структуру, додатково посилену армуючої ниткою, спіраллю. Крім високої стійкості перед впливом абразивних частинок, такі рукава витримують високі робочі температури. Їх можна використовувати при нагріванні аж до + 190 ° С.

В інтернет-магазині ви можете замовити шланг бітумний оптом. Щоб дізнатися залишки потрібного вам товару складі, зв'яжіться з менеджерами компанії. Вони допоможуть правильно оформити заявку на оптову партію і розрахують її вартість. Також наші консультанти вкажуть точні терміни доставки замовленого товару. Для зв'язку з ними використовуйте телефони та адресу електронної пошти, зазначені на сайті.

Шланги для бітуму Ціна в Україні

Шланги для бітумуЦіна