Шланги для АЗС і ТРК

Шланги для АЗС і ТРК в Києві

Паливні заправки для транспорту оснащуються спеціальним, багатофункціональним обладнанням. Воно відповідає не тільки за безпосередній процес заправки. Така техніка перекачує і роздає паливо, дозволяє контролювати рівень його витрати, роблячи його гранично точним, дозованим. Для подачі палива застосовуються міцні та довговічні роздачі палива шланги особливої ​​конструкції. Група компаній '' Піраміда '' пропонує вам купити шланг для АЗС і ТРК незалежно від місця проживання, будь то Дніпропетровськ або будь-яке інше місто України. Наш інтернет-магазин робить заправні шланги для нафтопродуктів даного типу доступними абсолютно для кожного покупця.

Роздавальні шланги для заправних станцій і паливних колонок дозволяють відразу вирішити кілька важливих проблем, а саме:

  • Мінімізація витрат палива при заправці. Конструкція заправного шланга і заправних перехідників така, що не дозволяє паливу протікати під час його заливання в бак автомобіля.
  • Максимально точний облік витрачається пального.
  • Можливість зручного розміщення обладнання. Шланги даного типу гнучкі, завдяки чому їх можна розміщувати в зручному для вас місці.

Заправний шланг: основні переваги незалежно від ціни

Весь асортимент шлангів, представлений в нашому магазині в Дніпрі, складається з продукції кращих виробників гумотехнічних виробів. Всі шланги сертифіковані згідно з українським законодавством, і відповідають загальноприйнятим, діючим ГОСТам. Варто пам'ятати що будь-який рукав для АЗС і ТРК в нашому інтернет-магазині в обов'язковому порядку має такі переваги:

  • Багатошарова структура.
  • Надійний захист від корозійного впливу палива, що подається.
  • Можливість використання в різних погодних умовах. Звичайний шланг для заправки нормально функціонує при температурах від -50 ° С до + 100 ° С.
  • Висока швидкість подачі палива. У стандартних моделях вона складає від 60 л до 100 л в хвилину.

У нашій компанії ви можете замовити як один шланг для бензоколонки, так і велику оптову партію. Щоб зробити це, зв'яжіться з менеджерами магазину. Для цього використовуйте контакти, зазначені на сайті. Наші співробітники швидко і без зайвих зволікань оформлять заявку на складання партії шлангів, допоможуть вам з її оплатою, розрахують і повідомляти точні терміни доставки рукавів за вказаною вами адресою.

Шланги для АЗС і ТРК Ціна в Україні

Шланги для АЗС і ТРКЦіна