Паливний шланг

Зносостійкий паливний шланг в Києві

Паливна система будь-якого транспорту має складний пристрій. Її робота супроводжується виділенням високої температури, а окремі елементи конструкції відчувають сильні механічні навантаження. Для живлення двигуна паливом потрібні спеціальні, особливо міцні, зносостійкі шланги і рукава. Саме паливо негативно корозійне вплив. Тому для створення шлангів для нафтопродуктів використовуються найміцніші, довговічні матеріали, які відрізняються стійкістю перед токсичними елементами продукції нафтової промисловості. У нас ви можете купити паливний шланг для вашого автомобіля прямо не виходячи з дому. Не важливо де ви живете, в Дніпропетровську, або будь-якому іншому місті України, за допомогою нашого онлайн-маркету гумотехнічних виробів ви вивчите асортимент за лічені хвилини.

Група компаній '' Піраміда '' продає паливні шланги для дизеля та інших видів палива за доступною ціною. В асортименті є продукція від кращих виробників гумотехнічних виробів. Всі товари відповідають загальноприйнятим, міждержавним ГОСТам, чинним в Україні. Тому, в разі правильного вибору товару, він гарантовано буде сумісний з двигуном вашого автомобіля або техніки іншого типу. Для кожного шланга і рукава є невеликий опис із зазначенням всіх важливих технічних і експлуатаційних характеристик.

Шланг для перекачування палива в Дніпрі: головні особливості

Щоб вибрати в інтернет-магазині паливний шланг, не потрібно прикладати багато зусиль. Спеціальні пошукові фільтри допоможуть швидко зорієнтуватися в асортименті. З їх допомогою можна вибрати тип шланга, матеріал, яким він армований для зміцнення його конструкції. Також важливо пам'ятати, що під певний тип техніки використовується свій специфічний шланг - паливний. Але, незалежно від моделі, всі шланги для дизельного палива, або бензинові рукава, володіють такими особливостями:

  • Висока механічна міцність. Структура шланга розрахована на тривалий термін експлуатації за умов практичної рухомих елементів автомобільного двигуна і інших механічних систем, які потребують постійної поставки палива.
  • Стійкість до стирання і зносу. Матеріали, з яких робляться такі шланги, відрізняються граничною зносостійкість.
  • Розрахований на використання в екстремальних робочих умовах. Рукава даного типу придатні для експлуатації при температурах в діапазоні від -40 ° С до + 125 ° С. Вони успішно справляються з негативним впливом розжарених газів і високої температури, яку виробляє працюючий двигун машини або інший дизельної і бензинової техніки.
  • Витримує великі динамічні навантаження. Різні моделі паливних шлангів можуть витримувати внутрішній тиск палива від 2 до 100 атмосфер. Щоб вибір був правильно, настійно рекомендується перед покупкою проконсультуватися з нашими фахівцями.
  • Високий ступінь захищеності від впливу корозійних речовин. Спеціальне покриття внутрішньої поверхні шланга захищає його від агресивної вплив дизельного або іншого виду палива.

Крім роздрібної торгівлі, наш інтернет-магазин займається і оптовими поставками ГТВ. У нас ви зможете купити шланг для дизпалива або бензину, не докладаючи багато зусиль. Все що вам потрібно зробити, це зв'язатися з менеджерами нашої компанії. Повідомте їм назву потрібної моделі шланга або рукава, і вони дізнаються залишки цього виробу на складі. Далі наші консультанти допоможуть вам з оплатою оптового замовлення, і повідомлять вам точні терміни його доставки за потрібною вам адресою.

Паливний шланг Ціна в Україні

Паливний шлангЦіна