Шланги для гарячої води

Довговічні шланги для гарячої води в Києві

Гаряча вода і насичена водяна пара використовуються в промисловості, різних видах господарської діяльності, для опалення житлових і робочих приміщень. Також рідина даного типу використовується для виробництва медичних препаратів та продуктів харчування. Тому для передачі, транспортування води і пари потрібно використовувати особливо якісні міцні гумові вироби. Для створення таких ГТВ використовуються тільки ті матеріали, які не змінюють хімічний склад перекачуються рідин. У магазині групи компаній '' Піраміда '' ви можете купити харчовий шланг для гарячої води. Це можна зробити онлайн в Дніпропетровську і будь-якому іншому населеному пункті України. Всі вони мають багатошарову структуру, посилену спеціальної текстильної або полімерної ниткою. Внутрішній шар зазвичай робиться з хімічно нейтрального каучуку, який не впливає на експлуатаційні якості гарячої води або насиченого, розпеченої пари.

Рукав для гарячої води по ГОСТу від компанії Піраміда

Наш асортимент складається з вітчизняних та зарубіжних товарів. Незалежно від того, яка ціна на рукав для гарячої води, його характеристики в обов'язковому порядку відповідають вимогам ГОСТ 18698-79. Саме він регламентує використання ГТВ для перекачування води або пари з високою температурою. Для кожного товару ми зробили короткий опис зі згадуванням основних достоїнств і доклали фотографію вироби.

Як правильно вибрати парові шланги в інтернет-магазині Дніпра

Вода і пар подаються дуже гарячими і під високим робочим тиском. Тому до рукавів, які використовуються для подачі або перекачування цих речовин, пред'являються високі вимоги. Перед тим як купити паровий шланг, варто упевнитися, що він володіє наступними перевагами:

  • Стійкість перед високими температурами. Шланг для пара розрахований на активне використання при температурах до + 140 ° С. Також є спеціальні моделі таких ГТВ, які розраховані на промислове використання при температурі в + 210 ° С.
  • Конструкційна міцність. Такі рукави міцні на розрив. Їх складно пошкодити під час натягу, практично неможливо випадково розрізати. Завдяки цьому вони мають високий поріг безпеки використання, їх можна застосовувати в складних експлуатаційних умовах.
  • Гнучкість. Певна ступінь еластичності і гнучкості шарів шланга дозволяє розміщувати його різним кутом. Це дає можливість організувати більш ефективний робочий процес з розумним використанням простору.
  • Рукав парової зроблений з матеріалів, які розраховані на довгі роки служби. Мине багато часу, поки поверхню виробу почне покриватися мікротріщинами, що негативно позначиться на його функціональності. Внутрішній шар зберігає свою цілісність протягом десятиліть.
  • Герметичність. Шланг витримує високий тиск і зберігає задану температуру води або пари на протязі всього часу використання. Як мінімум тришарова структура шланга забезпечує прийнятний рівень герметичності.

У нашому інтернет-магазині не складе труднощів купити шланг для пара за доступною вартості. Крім роздрібної торгівлі ми займаємося і оптовими поставками. Після того, як ви вивчили асортимент і вибрали потрібну модель парового рукава, зв'яжіться з нашими менеджерами. Для цього скористайтеся телефонами та електронною поштою, вказаними на сайті. Консультанти дадуть відповідь на будь-які питання щодо товару і його оплати. Також вони організовують для вас оптовий замовлення і повідомлять точні терміни його доставки за вказаною вами адресою.

Шланги для гарячої води Ціна в Україні

Шланги для гарячої водиЦіна