Шланг кисневий

Незамінний шланг кисневий в Києві і Дніпрі

Газове зварювання є одним з основних способів з'єднання металів. Ця технологія затребувана в величезній кількості виробництв, видів господарської діяльності. Але для правильної подачі газової сировини на зварювальний апарат потрібні спеціальні гумові вироби особливої ​​конструкції. Група компаній '' Піраміда '' пропонує вам купити кисневий шланг, призначений для підключення до зварювального апарата. Це можна зробити в Дніпропетровську і будь-якому іншому місті України за допомогою нашого онлайн-маркету. Все ГТВ даного типу маркуються спеціальним чином. Шланги для повітря вітчизняного виробництва зазвичай мають чорний колір, але по ним йде сигнальна смуга синього кольору. Зарубіжні аналоги кисневих шлангів майже завжди робляться повністю синіми. Завдяки цьому для зварника виключена ймовірність переплутати потрібний рукав зі шлангом іншого типу.

Наш широкий асортимент складається з ГТВ тільки від кращих, перевірених виробників. Навіть кисневий шланг, ціна якого відноситься до бюджетного сегменту, в обов'язковому порядку відповідає все технічним вимогам ГОСТ 9356-75. Саме цей загальноприйнятий в Україні документ регламентує габарити і умови експлуатації зварювальних кисневих шлангів. Для кожного товару ми зробили невелику, але ємне опис, і доклали фотографію вироби.

Що потрібно знати, вибираючи рукав кисневий в Києві через інтернет-магазин

Газовий шланг для з'єднання кисневого балона і зварювального апарату є специфічним ГТВ. Тому дуже важливо, щоб купується онлайн рукав гарантовано відповідав усім вимогам, заявленим вищезазначеним стандартом. Тому, будь-який кисневий шланг в обов'язковому порядку повинен мати такими достоїнствами:

  • Міцний. Витримує скручування або натягування під час робочого процесу.
  • Еластичний. Чи не рветься, якщо за нього тягнути кисневий балон або весь зварювальний апарат.
  • Ударостійкий. Витримує удари падаючих предметів, не рветься, якщо його переїхати транспортом або будь-якої вантажної платформою.
  • Багатошаровий. Внутрішній склад в обов'язковому порядку повинен володіти антикорозійними властивостями. Зовнішній же шар повинен бути стійким до впливу різних мастильних, горючих та інших хімічних речовин, з якими варщик стикається під час своєї роботи.
  • Термостійкий. Шланги для зварювання постійно відчувають на собі температурний вплив. Тому він розрахований на морози до -40 ° С, літню спеку до + 50 ° С, і вплив розпеченого асфальту.

Бажаєте купити кисневий рукав оптом? Це можна зробити в нашому магазині. Просто зв'яжіться з менеджерами компанії. Для цього скористайтеся телефонами і адресою електронної пошти, які зазначені на сайті. Консультанти повідомлять вам точні терміни збирання оптової партії потрібних вам моделей ГТВ, уточнять інформацію про її доставку за вказаною вами адресою і допоможуть з оплатою товару.

Шланг кисневий Ціна в Україні

Шланг кисневийЦіна